Regno – офіційний імпортер алкоголю та делікатесів на український ринок. Нещодавно компанія вивела на ринок білоруський бренд горілки, виготовлений холдингом "Мінськ Кристал", – "Агуркі".

Ця горілка має кілька ключових особливостей, які відрізняють її від конкурентів. Перша – оригінальний дизайн пляшки – у формі огірка. Друга – спирт категорії "Альфа", з якого вона виготовлена. Він використовується тільки для супер-преміум горілок та має ряд переваг:

1. Багаторазове очищення та фільтрація. В якості фільтрів застосовуються не тільки деревне вугілля і срібло, а й кристали кришталю, нано-мембрани, платинові пластини.

2. Найменший вміст метилового спирту — не більше 0.003%, тоді як для спиртів "Люкс" і "Екстра" цей показник майже в 10 разів вищий — 0.02%. Мовою споживача це означає, що продукт виробляється з найкращого і найчистішого спирту.

3. Найменший вміст сивушних масел. Чим їх менше, тим м'якшим та гармонійнішим буде алкоголь.

І третьою особливістю є унікальна рецептура. При виготовленні горілки "Агуркі", окрім спирту "Альфа", використовують ще настій зі свіжих огірків, цвіту липи та родзинок. Об’єднавши всі ці фактори, споживач отримує горілку, яку приємно пити.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 440