Співробітники Київського іподрому скаржаться на нестачу кормів для коней та затримки заробітної плати колективу. Хоча в усьому світі утримання та тренування коней – неабиякий бізнес.

В Україні працює п’ять іподромів. Але до великих прибутків їм далеко. На Київському – старі стайні, благенькі споруди, нестача кормів для тварин і заробітної плати для працівників. Комунальне підприємство виживає лише за рахунок надходжень від конезаводчиків.

Людмила Хлопцева, жокей: "Директора у нас меняются каждые полгода, но толку никакого с этого нет, потому что как вы друзья ни садитесь – в музыканты не годитесь. Денег ни у кого нету".

Колектив Київського іподрому звернувся до міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка із проханням перевести підприємство у підпорядкування МінАП. Люди вважають: профільне відомство краще розуміє потреби кінної галузі та допоможе іподрому.

Павло Буркацький, ветеринар: "Когда ипподром принадлежал Министерству сельского хозяйства, при ипподроме было подсобное хозяйство в Бобривце, в котором выращивалось овес, сено. Была своя техника были свои рабочие, которые обслуживали эти хозяйства и в принципе ипподром снабжался кормами".

У 2011-му Мінагрополітики взяло курс на відновлення коневодства. Нині в Україні виводится тринадцять порід. Для їх розведення профільне підприємство МінАП повернуло у держвласність п”ятдесят тисяч гектарів землі, тож і не дивно що київський іподром проситься до лав аграрного міністерства.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: минагрополитики ипподром коневодство
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 706