Пошукова оптимізація або Search Engine Optimization необхідна будь-якому ресурсу, оскільки вона допомагає підвищити рейтинг в пошуковій видачі. Завдяки доопрацюванню, розвитку та просуванню сайту з урахуванням вимог пошукових систем, ваш сайт зможе зайняти позицію лідера та отримати довіру аудиторії.

Комплексне просування сайту допоможе:

 • Стимулювати ріст пошукового трафіку. Незважаючи на популярність соціальних мереж, пошуковики залишаються одним з головних джерел трафіку. На початку, особливо для розкрутки молодого сайту, необхідно багато вкладати в контент, здійснювати технічний аудит та інше. Але інвестиції в SEO-оптимізацію приносять високі результати та окупаються в довгостроковій перспективі.
 • Поліпшити користувацький досвід. Для грамотного SEO-просування необхідно не тільки працювати з трафіком, але й збільшити швидкість завантаження, поліпшити адаптацію та подбати про безпеку. Завдяки цьому ви підвищите поведінкові фактори на сайті та отримаєте перші місця в пошуковій видачі.

Фахівці digital-агентства Ланет СLICK рекомендують здійснювати просування молодого сайту в декілька етапів:

 1. Підключення систем аналітики. Вони допоможуть відстежити поведінку користувачів на сайті та проаналізувати якість маркетингових каналів.
 2. Технічний аудит сайту. Він дозволить оцінити, наскільки ресурс відповідає вимогам пошукових систем і перевірити сайт на помилки.
 3. Внутрішня оптимізація. На цьому етапі відбувається наповнення контентом, підготовка мета-тегів, усунен ня проблем зі швидкістю та завантаженням сайту.
 4. Зовнішня оптимізація. Після завершення внутрішніх робіт можна переходити до аналізу та отримання посилань на сайт за допомогою розміщення посилань у прес-релізах і згадок у ЗМІ.

Кожен з кроків по-своєму важливий і впливає на просування. Щоб досягти максимального результату, звертайтеся в діджитал-агентство Ланет CLICK. Команда професіоналів проведе комплексний аудит сайту та впровадить усі необхідні заходи, щоб вивести ваш ресурс в ТОП пошукової видачі!

З питань вартості послуг звертайтесь за телефоном +38 (044) 225-19-00 або пишіть нам: [email protected]! Ми на зв'язку!

Как продвинуть сайт в поисковике: пошаговое руководство от Ланет CLICK

Поисковая оптимизация или Search Engine Optimization необходима любому ресурсу, поскольку она помогает повысить рейтинг в поисковой выдаче.  Благодаря доработке, развитию и продвижению сайта с учетом требований поисковиков, ваш сайт сможет занять лидирующую позицию и получить доверие аудитории.

Як просувати сайт в пошуковику: покрокове керівництво від Ланет CLICK - фото 2

Комплексное продвижение сайта поможет:

 • Стимулировать рост поискового трафика. Несмотря на популярность социальных сетей, поисковики остаются одним из главных источников трафика. В начале, особенно для раскрутки молодого сайта, необходимо много вкладывать в контент, проводить технический аудит и прочее. Но инвестиции в SEO-оптимизацию приносят высокие результаты и окупаются в долгосрочной перспективе.
 • Улучшить пользовательский опыт. Для грамотного SEO-продвижения необходимо не только работать с трафиком, но и увеличить скорость загрузки, улучшить адаптацию и обеспечить безопасность. Благодаря этому вы повысите поведенческие факторы на сайте и получите первые места в поисковой выдаче.

Специалисты digital-агентства Ланет СLICK  рекомендуют проводить продвижение молодого сайта в несколько этапов:

 1. Подключение систем аналитики. Они помогут отследить поведение пользователей на сайте и проанализировать качество маркетинговых каналов.
 2. Технический аудит сайта. Он позволит оценить, насколько ресурс соответствует требованиям поисковых систем и проверить сайт на ошибки.
 3. Внутренняя оптимизация. На этом этапе происходит наполнение контентом, подготовка мета-тегов, устранение проблем со скоростью и загрузкой сайта.
 4. Внешняя оптимизация. После завершения внутренних работ можно переходить к анализу и получению ссылок на сайт с помощью размещения ссылок в пресс-релизах и упоминаний в СМИ.

Каждый из шагов по-своему важен и влияет на продвижение. Чтобы достичь максимального результата, обращайтесь в диджитал-агентство Ланет CLICK. Команда профессионалов проведет комплексный аудит сайта и предпримет все необходимые меры, чтобы вывести ваш ресурс в ТОП поисковой выдачи!

По вопросам стоимости услуг обращайтесь по телефону +38 (044) 225-19-00 или пишите нам: [email protected]! Мы на связи!

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 79