В AppleStore та PlayMarket з'явився додаток, який покликаний зробити життя водіїв простіше. Мова йде про додаток Universalna by Kasko2GO за допомогою якого можна оформити КАСКО для водіїв максимально простим і зручним способом. До переваг цього додатку слід віднести спеціальну технологію, яка за допомогою штучного інтелекту може аналізувати те як водій поводить себе за кермом на дорозі, що дає можливість прогнозувати ймовірність настання страхової події. Таким чином, ті водії, стиль водіння яких буде оцінений як більш спокійний, зможуть отримувати знижки на оформлення КАСКО.

Kasko2GO від СК

Переваги Kasko2GO від СК «UNIVERSALNA»

  1. Перш за все Kasko2GO – це дуже просто. Річ у тім, що страхування у більшості водіїв асоціюється з чимось складним і забюрократизованим, і в чому існує безліч нюансів і не дуже зрозумілих формулювань. В той же час, далеко не всі розуміють які опції дійсно пропонує страхова компанія. Майже 99% з них взагалі не знають, чим може бути обумовлена ціна тих чи інших опцій. За допомогою додатку Universalna by Kasko2GO можна розібратися в усіх таких нюансах максимально просто й зрозуміло. У ньому дуже просто зареєструватися та вибрати необхідні опції. Інтуїтивно зрозумілі підказки та спливаючі вікна допомагають самостійно обирати умови страхування.
  2. Kasko2GO може оцінити стиль вашого водіння. Цей додаток може прогнозувати ймовірність настання страхової події за допомогою штучного інтелекту. На це впливає, як часто водій знаходиться за кермом та як він веде себе в потоці машин, яку він має реакцію на зовнішні подразники на дорозі і багатьох інших факторів. Вся ця інформація доступна водієві, так як після кожної поїздки він може побачити звіт про характер своєї їзди, та про небезпечні ситуації, які могли виникнути на дорозі. Також у додатку будуть позначені моменти, в яких водій міг спровокувати ДТП або стати його учасником.
  3. Користуючись Kasko2GO є можливість страхувати автомобілі, віком до 15 років. Це одна з відмінних особливостей програми UNIVERSALNA by Kasko2GO в порівнянні з пропозиціями інших страхових компаній. Зазвичай, в Україні пропонують програми страхування КАСКО для авто віком до 7-10 років, і якщо термін експлуатації автомобіля перевищує цей термін, то водієві доводиться значно переплачувати. Крім цього, такий страховий поліс може бути містити в собі нюанси, через які КАСКО не буде повним. З Kasko2GO від СК «Універсальна», можна страхувати автомобілі з віком до 15 років, до того ж цей нюанс ні яким чином не впливає на ціну страхового полюсу.
  4. З додатком Kasko2GO є можливість зменшити вартість страхового полісу до 50%. Після завантаження мобільного додатку UNIVERSALNA by Kasko2GO, відразу купувати страховий поліс КАСКО не обов’язково. Є сенс поїздити деякий час в режимі тест-драйву. Додаток Kasko2GO від СК «UNIVERSALNA», оцінить стиль вашої їзди, а вартість страхового полюсу буде скоригована автоматично. Якщо ви керуєте автомобілем з дотриманням ПДР і не перевищуєте швидкість, ціна страховки зменшиться автоматично. Максимальна знижка може сягати 50%.
  5. Страхування через Kasko2GO - це фінансово доступно. Крім можливості отримати знижки за безпечний стиль водіння автомобілю, оформлення страхового полюсу через Kasko2GO має ще цілий ряд фінансових переваг. Таке страхування дешевше, так як у страхової компанії відсутні додаткові витрати, а оплачувати КАСКО можна навіть помісячно, що робить такий вид страхування доступнішим. Не менш важливо також і те, що термін дії страхового полюсу можна призупиняти на якийсь термін, якщо ви не плануєте їздити автомобілем, наприклад по причині виїзду за кордом. Ніяких штрафів та санкцій за це не передбачено.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 84