Держструктури та приватні компанії незаконно привласнюють парко-місця. Йдеться про таблички з написами на кшталт "лише для автомобілів підприємства".

У правилах дорожнього руху про такі "псевдо-знаки" жодного слова. Більше того, за їх встановлення в одній зі статей Кримінального кодексу передбачено рік виправних робіт, повідомляє агентство РБК. Окрім того, поза законом і паркувальні фішки. Даішники кажуть, їх можна ставити тільки там, де проводять ремонті роботи. В Київтранспарксервісі за місця під такими знаками беруть гроші. Але вони лише інформують водіїв, де паркувати машину не бажано.

"Паркування транспортних засобів для закладів культури, ресторанів, розважальних комплексів, відбувається на підставі договорів з оператором з паркування. Таблички ці носять інформативний характер", - пояснив телеканалу UBR співробітник служби паркування Костянтин Башмаков.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: парковки ubr таблички
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1517