Міжнародна компанія ROMSAT спеціалізується на продажу телекомунікаційного і мережевого устаткування на території України та інших країн. На сайті компанії ви можете придбати якісне обладнання кращих світових брендів.

Компанія ROMSAT: телекомунікаційне обладнання від виробника оптом - фото 2

PON-обладнання. Завдяки технології PON можна створити пасивну оптичну мережу до 20 км завдовжки. При цьому десятки користувачів підключаються до єдиного оптоволокна. У технології PON є два різновиди:

  • GEPON зі швидкістю передачі даних до 1 Гбіт/с;
  • GPON зі швидкістю передачі даних до 2,5 Гбіт/с.

На сайті компанії РОМСАТ ви зможете придбати абонентське PON, GPON, GEPON обладнання і дізнатися про нього всю необхідну інформацію.

Компанія ROMSAT: телекомунікаційне обладнання від виробника оптом - фото 3

Сигнальний кабель. Кабель сигнальний - це провід, за допомогою якого електричний сигнал доставляється до споживача. Він складається з заізольовані мідних або алюмінієвих парних несучих жил, їх буває різна кількість. Існують різні види сигнального кабелю. Екранований захищений від сторонніх електромагнітних наведень і перешкод, тому підходить для зовнішнього використання, а неекранований краще використовувати тільки в приміщеннях. На сайті компанії ви можете придбати кабель сигнальний 4х0,22мм², 6х0,22мм², 8х0,22мм.

Компанія ROMSAT: телекомунікаційне обладнання від виробника оптом - фото 4

Комп'ютерний кабель. Спеціальний провід для комп'ютера, необхідний для підключення Інтернету і створення локальної мережі в будинку, в офісі або розважальному закладі. Існує кілька видів такого, але найпоширенішим є кручена пара. Цей вид кабелю використовують в найрізноманітніших сферах, тому що він володіє безперечними перевагами: добре передає сигнал, практично не схильний до перешкод, знижує індуктивні зв'язки проводів. А окремі моделі також захищені від перегріву і діелектричних втрат. Ви можете купити UTP кабель разом з іншими аксесуарами на сайті компанії, ознайомившись попередньо з інформацією про товар.

Також співробітники компанії з радістю проконсультують вас за адресою:

ROMSAT:

м. Київ, вул. Василя Стуса, 35-37, 3 поверх

Контактний номер телефону: +380 (44) 225 5454

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 420