Нині юристи мають усі можливості для того, щоб облаштувати власний ідеальний онлайн-офіс. Для цієї мети створено й інтерактивну юридичну онлайн-платформу LEX, яка являє собою комбінацію трьох важливих елементів: впорядкованої системи документів, інноваційних засобів їх опрацювання та арсеналу юридичних знань. Завдяки об'ємним масивам даних LEXа, ви зможете самостійно зібрати портфель потрібних у роботі документів та налаштувати його відповідно до Ваших преференцій.

Ресурс містить велику щоденно оновлювану базу документів, зокрема десятки мільйонів судових рішень, усі редакції нормативно-правових актів, багато коментарів та науково-практичних публікацій, довідників з різних правових питань, шаблонів процесуальних документів, готових покрокових алгоритмів вирішення юридичних проблем з гіперпосиланнями до чинних законодавчих норм.
Всі ці ресурси, споряджені гнучким розгорнутим пошуком та керовані зі зручного електронного робочого столу, який можна легко конфігурувати на свій смак, дадуть змогу істотно заощадити свій робочий час та швидше здобути бажаний результат.

Літо швидко закінчується - встигніть придбати ліцензію за акційною ціною та почніть працювати ще ефективніше за допомогою Lex!
Замовити: https://start.activelex.com/

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 260