Після перерви Юрій Луценко знову постане перед судом. На попередньому засіданні адвокати укотре просили суд дати дозвіл на шпиталізацію екс-міністра, та безрезультатно. Тим часом Державна пенітенціарна служба запевняє, Луценка лікувати у спеціалізованих медзакладах не треба. А усі приписи комісії Мінохорони здоров'я екс-міністр отримує у СІЗО. Щоправда, Луценко сам відмовився від одного із приписів - так учора він не дав зробити йому біопсію печінки. Тож лікарі не можуть підтвердити - чи є в підсудного цироз, чи ні. В усякому разі захворювання крові у нього не виявили.

Що ж до судових перипетій - позавчора на останньому засіданні, допитували свідка Миколу Сороку. До 2005-го він працював в управлінні з персоналу Департаменту розвідувально-пошукової діяльності. Сорока сказав, що, на його думку, водія Луценка цілком законно прийняли на роботу. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: суд луценко ubr цирроз
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 445