Компанія Mars розробила абсолютно нові правила ведення бізнесу, які можуть подарувати вигоду і корпораціям, і суспільству, і планеті. Такий підхід у Mars Inc. назвали «Economics of Mutuality» (EoM) або взаємовигідною економікою. У чому він полягає? 

Приблизно 13 років тому компанія вперше замислилася над тим, що бізнес не може будуватися виключно на ідеї отримати максимально можливий прибуток. На переконання Mars Inc., якщо компанія не враховуватиме інтереси інших сторін економічного процесу та вплив своєї діяльності на планету, це негативно позначиться і на її процвітанні. 

Для впровадження нового підходу Mars трансформувала наявний аналітичний центр у Фонд взаємовигідної економіки. Планується, що він складатиметься з двох підрозділів: комерційного (який надає консультації, навчання та послуги для бізнесу) і некомерційного (проведення досліджень, освіта і захист інтересів). Прибуток, отриманий від комерційного підрозділу, хочуть реінвестувати або направляти на розвиток некомерційного відділу. 

Чому принцип взаємовигідної економіки надважливий зараз, у період пандемії? За словами Стівена Беджера, колишнього Голови ради директорів Mars Inc., а нині директора Фонду взаємовигідної економіки Mars, глобальна пандемія COVID-19 дає можливість не просто відновити світову економіку, а вибрати новий, більш стійкий шлях розвитку. 

«Я пишаюся тим, що є головою правління нового фонду EoM і працюю разом з іншими над подальшими експериментами — з амбіціями розв’язати завдання, як на практиці впровадити нову модель бізнесу, що приведе нас до більш інклюзивної економіки», — підкреслив Стівен Беджер.

фото: mars.com

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 308