Цьогоріч Кабінет міністрів України кілька разів змінював умови Державної програми "Доступні кредити 5-7-9%". Внесені зміни стосувалися лібералізації низки вимог до суб’єктів підприємництва в частині підвищення максимального рівня їхнього річного доходу до еквіваленту 10 млн євро та виключення з Порядку вимоги до обов’язкової прибутковості діючого бізнесу. Наразі Мінфіном анонсовані ще деякі зміни – можливий перегляд умов програми "Доступні кредити 5-7-9%" у зв’язку з ймовірним запровадженням більш жорстких карантинних заходів. Тож чекаємо на подальшу лібералізацію умов в реаліях коронакризи.

Найактивнішими учасниками програми є підприємці в галузі сільського господарства (57%), торгівлі та виробництва (16%), а також промислової переробки (15%).  За регіональною класифікацією лідерами програми є Львівська, Харківська та Одеська області, в яких активно працює МТБ БАНК. Завдяки кредитам від МТБ БАНКу в рамках державної  програми кредитування МТБ БАНК допоможе рефінансувати існуючу заборгованість за діючими бізнес-кредитами та запобігти виникненню та поширенню COVID-19 в Україні, а також подолати його наслідки, - підкреслила начальниця департаменту корпоративного бізнесу ПАТ "МТБ БАНК" Людмила Каюда.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: мтб банк Доступні кредити 5-7-9 програма "Доступні кредити"
Просмотров: 3118