У Каталонії назавжди попрощалися з коридою. У Барселоні відбулося останнє в історії регіону видовище. Влада регіону пішла на заборону вікової традиції під тиском громадськості і захисників тварин, яким вдалося зібрати під відповідною петицією підписи понад 180 тисяч осіб. Рішення набирає чинності з 1 січня наступного року. Останні бої провели 25 вересня. У них взяли участь найкращі матадори. Подивитися на захопливе дійство зібралися приблизно 20 тисяч осіб. Квитки на останню кориду "розлетілися" з рекордною швидкістю. На бої з биками ще не повсюдно на іспанській території наклали табу, досі тільки Канарські острови підтримували таку ініціативу. Окрім Іспанії, кориду проводять у Португалії, на півдні Франції і в деяких країнах Латинської Америки.

"У мене відчуття приємного смутку. Я стільки разів бився з биками в Барселоні і це була моя давня мрія, яку я втілив у життя. Але тепер все скінчилося, і я більше ніколи не вийду на арену", - сумує матадор Карлос Мартінез. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: защита животных ubr барселона коррида
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 638