На Рівненщині збудували перинатальний центр. Готовність об’єкта вже перевірили члени експертної комісії і голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ.

Янукович хочет обеспечить финансовые расходы онкобольных детей


Було оглянуто як реконструйований, так і новозбудований корпуси, а також надбудовані технічні поверхи, де змонтували вентобладнання.

Зведення обласного перинатального центру вдалося завершити за неповні чотири місяці.

Оскільки цей об’єкт для Рівненщини стратегічний, то всі етапи особисто контролював очільник області, розповів начальник головного управління з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації Юрій Сідлецький.

Акимова прогнозирует открытие еще 10 перинатальных центров

Зокрема, аби підготувати медикам потужну базу, будівельники трудилися у три зміни. Завдяки цьому вдалося виконати завдання Василя Берташа та створити для майбутніх мам і їхніх малюків найкомфортніші умови. Для цього застосовували найсучасніші технології будівництва. Тож, аби медзаклад відповідав європейським стандартам, тут встановили  високотехнологічне оснащення – найпотужніше вентиляційне обладнання, лікувальне газопостачання, а також влаштували чисті приміщення, які гарантують стерильність операційних, реанімаційних і пологових залів. Ці інноваційні технології мають убезпечити породіль від потрапляння будь-яких інфекцій, а лікарі зможуть надавати допомогу за найсучаснішими технологіями. Відтак, більше малюків матимуть шанс народитися та рости здоровими.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: перинатальный центр рівненщина будівництво
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 716
Загрузка...
Загрузка...