Акція протесту на Волл Стріт набирає обертів. П’ятого жовтня кількість страйкарів зросла до 5 тисяч осіб. Це поки що рекорд з чисельності учасників за один день. Тепер до протестів долучилися й представники найбільших профспілок Америки. Аналогічні заходи організували у Сан-Франциско, Сієтлі, Лос-Анджелесі та інших містах. Там, на вулиці вийшли навіть студенти із плакатами "З’їжте еліту" та "Ми можемо зробити краще, ніж демократія". Нагадаємо: на соціальні демонстрації в Нью-Йорку люди вийшли 17 вересня, страйки швидко перекинулися на інші міста. Переважно це мирні виступи. Щоправда, першого жовтня поліцейські затримали 700 осіб. Втім, згодом всіх відпустили. Учасники акції висловлюють невдоволення соціальною нерівністю, жадібністю фінансових установ, безробіттям, іпотечною кризою, системою охорони здоров'я тощо.

"Як студентка й просто молода жінка, я дуже схвильована. Старе покоління, як бачите, вже не може відстоюваяти свої права. На моєму плакаті написано "На Волл стріт дзвенять гроші, та американці тим часом стають дедалі біднішими". В країні вже немає середнього класу. Заможні стають ще багатшими, а малозабезпечені перетворюються на жебраків", - заявила учасниця акції протесту Тері. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: протесты ubr волл стрит
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 432