29 серпня минулого року, в результаті вибуху газу в Ужгороді, місто залишилося без газопостачання, частина міста - без світла та води, одна людина загинула і двоє постраждали.

Взрыв дома в Харькове произошел из-за сковородки

Прокуратурою було порушено кримінальну справу за ч.2 ст.272 КК України - порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки.

У ході слідства встановлено, що причиною вибуху газу стало пошкодження газопроводу середнього тиску (діаметр 500 мм) працівниками Закарпатської філії ВАТ "Свемон-Захід" під час несанкціонованих робіт на підземних електромережах".

Встановлено, що директор Закарпатської філії ВАТ "Свемон-Захід" та головний інженер цієї ж філії, які повинні були здійснювати контроль за процесом виробництва та вживати заходів щодо запобігання порушень виробничого процесу, не організували безпечне проведення працівниками ВАТ "Свемон-Захід" робіт з підвищеною небезпекою.

Відтак, прокуратурою Закарпатської області завершено розслідування по даній кримінальній справі, керівникам вказаного підприємства вже пред’явлено обвинувачення і справу направлено до суду.

В Черниговской области в жилом доме взорвался газ

Якщо суд визнає директора Закарпатської філії ВАТ "Свемон-Захід" та її головного інженера винними, їм загрожує обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ужгород газ взрыв
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1373