15 років тому компанія МММ розорила мільйони росіян. Перетворивши цінні папери на звичайну макулатуру. Утім фінансова структура увійшла в історію не лише, як найбільша фінансова афера. Вона стала еталоном дієвої реклами. Сергій Мавроді відсидів 5 років. Місяць тому взявся відновлювати своє дітище знову.

- куплю жене шубу и сапоги!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Так російський глядач познайомився з екскаваторником Льонею Голубковим. Аби купити чоботи, шубу та забезпечене майбутнє - за його прикладом свої гроші несуть мільйони людей. Своєму, справжньому російському мужику довіряють.

- я не халявщик, я партнер!!!!!!!!!!!!!!!

Таким чином здійснюються мрії мільйонів. Заробляти й нічого при цьому не робити. Реклама уже ніби народний серіал. Коли сім’я збирається разом, розповідає про принцип роботи МММ.

Із новими вкладниками розраховуються грошима попередніх. І така піраміда рано чи пізно обвалюється. Коли всі вкладники біжать по омріяні прибутки.

Сто доларів. Кладемо до гаманця. Через 5 хвилин маємо вже три сотні. Фантастика. Сергій Мавроді стверджує - реальність. МММ вже в Україні. І йому повірили, нібито, двісті тисяч вкладників.

У вересні реклама скандального МММ почала з’являтися спочатку на асфальті, пізніше у метро та на білбордах столиці. З листування з представниками Мавроді дізнаємося, що на рекламу грошей не шкодують.

Вартість рекламної кампанії в Україні - кілька мільйонів доларів на місяць. Було б більше, але ми відчуваємо труднощі із розміщенням оголошень. Усі бояться і відмовляються. Зокрема, це й телебачення стосується.

"Вам вот такие фантики предложат и вы купитесь. А потом будете страдать. Пострадаете вы, ваши дети и ваши внуки. Когда люди несут свои деньги и получают 300-400 процентов годовых, нет таких процентов! Любой финансист вам скажет", - попереджає правозахисник Едуард Багіров.

Скандальна організація - поза законом. За неї пообіцяли взятися прокуратура, СБУ та антимонопольний комітет. МММ не внесена до реєстру Держфінпослуг України. Однак Сергій Мавроді, граючись словами, переконує: це фінансова піраміда, а не установа. А піраміди в Україні не заборонені. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr ммм багиров мавроди
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1083