Геть недоторканих. Депутатів-порушників за кермом почали карати гривнею. У ДАІ стверджують: уже було кілька прецедентів. Однак імен порушників не розголошують. Як і розміру премії, яку отримав співробітник ДАІ, на якого не вплинула депутатська книжечка. Міліцейські чини твердять: усі повинні бути рівні перед законом. Нагадаємо, нещодавно міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов пообіцяв нагороджувати інспекторів ДАІ, які виписуватимуть штрафи слугам народу.

"На сьогоднішній день ми вивчили дуже, дуже скажем так, з міністерством юстиції наше законодавство, і депутати несуть адміністративну відповідальність так, як і інші громадяни. Таких прецедентів не було, але я не хочу в принципі вдаватись в політику, але були такі випадки. Скажем так, по Луганську нагородили", - розповів телеканалу UBR інспектор з організації роботи ДПС України Олег Сірий.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: депутаты гаи ubr штраф за нарушение пдд
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1208