Президент Сполучених Штатів Барак Обама офіційно представив свою нову програму скорочення дефіциту бюджету на 3,5 трильйони доларів протягом наступних десяти років. План американського лідера – це компромісний варіант документа. Адже в ньому є заходи, які пропагують і республіканці, і демократи.

"Мою програму заочно вже схвалили і республіканці, і демократи. В ній прописано всі заходи, які вони просували. Тож не існує жодних причин для того, щоб затвердження документа затягували. Особисто я готовий підписати закон. А конгресменам хочу нагадати: кожен пункт програми вже профінансовано, тож її втілення в життя не позначиться на обсягу зовнішнього боргу Сполучених Штатів", - заявив президент США Барак Обама.

План Обами також передбачає підвищення розмірів стягнень на півтора трильйона доларів. Зокрема, американський президент пропонує скасувати фіскальні пільги, які запровадив його попередник Джордж Буш. Для заможних жителів введуть єдину ставку оподаткування. Це означає, що інвестиційні прибутки багатіїв обкладатимуть збором так само, як і їхню зарплату.

"Я досі не розумію, чому ті, хто отримує по 50 тисяч доларів за рік, граючи на біржі, може сплачувати лише 15% від прибутку, коли звичайний учитель початкової школи, який має такі самі заробітки, відраховує кошти за набагато вищими ставками стягнень", - запитує президент США Барак Обама.

Окрім того, президент пропонує скоротити обсяг фінансування програм медичного страхування. За його підрахунками, це дозволить зекономити щонайменше трильйон доларів. Також Обама закликає почати виведення американських військ з Іраку та Афганістану. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: налоги обама дефицит бюджета ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 752