Президент Сполучених Штатів представить власну програму зі скорочення дефіциту бюджету країни. Зробить він це під час телевізійного виступу. Сам американський лідер називає новий план більш амбітним, ніж той, який пропонував раніше.

Барак Обама повідомив: документ передбачає великі інвестиції в дорожньо-транспортну інфраструктуру, податкові пільги для малих підприємців, які наймають нових працівників або підвищують заробітки. А також зменшення в два рази фіскального навантаження на фонд зарплати для підприємств малого бізнесу.

"Я готовий представити свій новий план зі скорочення дефіциту американського бюджету. Він дозволить не лише покрити вартість законопроекту, спрямованого на боротьбу з безробіттям, а й стабілізувати наш держборг у довгостроковій перспективі", - заявив президент США Барак Обама. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сша малый бизнес обама ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 611