Офіси, аптеки та перукарні з житлових будинків не виселятимуть. Президент ветував відповідні зміни до Житлового кодексу. Та повернув документ зі своїми пропозиціями для повторного розгляду парламентом.

Глава держави пропонує замінити одне, але дуже важливе слово. А саме прописати: заборонити надання у житлових спорудах приміщень для потреб "промислового" характеру. А не "виробничого", як ухвалили депутати. Через цю норму залишитись без офіса, розташованого у житловому будинку, могли мільйони підприємців. Це, вважає президент, може призвести до припинення діяльності малого та середнього бізнесу. Інша пропозиція - розібратися з порядком розрахунку площі лоджій, балконів, веранд і терас.

"Це потрібно і для наших громадян, щоб коли закон про оподаткування буде вступати в дію, щоб не брали зайві податки з наших громадян, а тільки з житлової площі", - попереджає заступник голови Комітету з питань будівництва Юрій Сербін. Передає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: янукович жилищный кодекс ubr офисы в домах
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 659