Інноваційно орієнтований фармацевтичний бізнес в Україні в особі компанії Orisil Pharm займається системною підтримкою заходів, які націлені на навчання, а також підвищення кваліфікації фахівців з галузі фармації та медицини.

Зокрема, компанія Орісіл Фарм протягом 2018-2019 років виступала в якості партнера під час проведення галузевих конференцій і ряду наукових заходів. За ці два роки, національний виробник Orisil Pharm, виробництво якого знаходиться в місті Калуш, брав участь більш, ніж в 20 тематичних заходах по всій Україні.

Власники компанії Orisil Pharm цікавляться заходами в області фармації та медицини

Засновники компанії Орісіл Фарм, подружжя Максим і Наталя Кіщак, проявляють активний інтерес до освітніх заходів в галузі фармації та медицини, а також вважають, що такі заходи обов'язково повинні проходити, адже вони є вкрай необхідною складовою для розвитку даної галузі.

Одним з найвідоміших заходів, який підтримала компанія Orisil Pharm є перший Конгрес Української академії педіатричних спеціальностей PRIME Pediatrics 2019. Він пройшов в Києві в 2019 році і зібрав понад 500 лікарів з найрізноманітніших регіонів. Виробник Орісіл Фарм в даному заході виступав і як учасник, і як партнер.

Генеральний директор Орісіл Фарм Максим Кіщак при цьому зазначає, що в підвищенні кваліфікації українських лікарів в компанії бачать велику цінність. А все тому, що раціональне використання медичних препаратів в світі, імплементація міжнародних протоколів в їх практику, а також обмін досвідом з колегами є запорукою розвитку медицини в Україні.

Крім цього, керівництво Orisil Pharm підкреслює, що провізори і фармацевти грають особливо важливу роль в забезпеченні фармакотерапії в сучасному світі, а також у наданні екстреної медичної допомоги.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 564