Сьогодні 265-й глава Католицької церкви Папа Римський Бенедикт 16-й залишить свій пост. Учора понтифік провів останню загальну аудієнцію у Ватикані, на яку зібралися понад 150 тисяч вірян. Сьогодні ж він зустрінеться з кардиналами і членами Державного секретаріату, а вже потім, коли по всьому Риму залунають дзвони, він на гелікоптері вирушить до літньої папської резиденції Кастель-Гандольфо.

Папа Римський виголосив останню проповідь

До прибуття священнослужителя там зробили ремонт, і обладнали всі приміщення відповідно до смаку колишнього глави Католицької Церкви. Бенедикт 16-й перебуватиме в цьому розкішному палаці до свогО від'їзду до монастиря. За цей час мають провести процедуру знищення "персня рибалки" - символу папської влади, а ще приспустити прапор із гербом над будівлею. Таким чином оголосять, що престол  "вакантним" до виборів нового понтифіка. Нагадаємо, що про своє зречення Папа Римський Бенедикт XVI заявив 11 лютого.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: церковь переезд папа римский
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1741
Загрузка...
Загрузка...