Державне управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області підбило підсумки проекту "Екологічний рейтинг підприємств основних забруднювачів Львівщини" за 2010 рік. Про це повідомляє прес-служба Мінприроди.

Відповідно до рейтингу підприємства-забруднювачі діляться на п’ять категорій, кожна з яких позначається відповідним кольором (від найкращого – дотримання підприємствами екологічних вимог, до найгіршого) – зелений, синій, жовтий, червоний, чорний. Для здійснення екологічного рейтингу за 2010 рік було відібрано 46 підприємств Львівщини. 24 підприємства потрапили до "чорної" категорії, чотири підприємства – до "червоної", два підприємства – до "жовтої", вісім – до "синьої" і всього чотири підприємства – до "зеленої". Серед перших у "чорній" категорії: АТ "НПК-Галичина", ВАТ "Жидачівський ЦПК", ВАТ "Львівська вугільна компанія" (колишнє – ЗАТ "Львівсистеменерго"), Добротвірська ТЕС, ПЖКГ Моршинської міської ради (колишнє – КП "Моршинводоканал"), Новороздільське ДГХП "Сірка", Стебницьке ДГХП "Полімінерал", ЛМКП "Львівводоканал", ЛКП "Збиранка".

Метою екологічного рейтингу є підвищення рівня дотримання екологічних норм і вимог підприємствами-забруднювачами та зростання зацікавленості цих підприємств добровільно вживати заходи для попередження та зменшення забруднення довкілля. Рейтинг спрямований на запровадження нового механізму впливу на діяльність підприємств-забруднювачів довкілля та підвищення поінформованості громадськості Львівщини про порушників.

За результатами проведення рейтингу передбачається зменшення негативного впливу на довкілля підприємствами-забруднювачами, зростання їх соціальної відповідальності.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: рейтинг екологія мінприроди
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1622