Пожежникам підприємців навідувати з перевіркою - зась. Принаймні ті об’єкти, які не можуть суттєво загрожувати. У Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій розробили спеціальний законопроект. Таким чином відомство намагається полегшити життя бізнесу. Документ, зокрема, уже з першого січня наступного року забороняє приходити інспекторам не тільки з позаплановими, але й передбаченими рейдами. Відповідатиме за безпеку на підприємстві його власник. Іще скасують низку приписів – таких як розміщення розеток чи обробка порога. А для того, аби відкрити офіс, більше не доведеться викликати наглядові служби. Планують, що вже найближчим часом законопроект передадуть на розгляд Президенту, аби глава держави посприяв його затвердженню у Парламенті.

"Такі об’єкти, які будуть підлягати обов’язковій перевірці, це об’єкти потенційно небезпечні, це об’єкти із підвищеною небезпекою ... особливо із перебуванням масовим людей - школи, дитсадки, дома пристарілих і таке інших", - пояснив телеканалу UBR заступник голови Держінспекції техногенної безпеки Іван Кріса.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: запрет ubr проверки пожарных
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1421