Мета:

В Україні будуть народжувати за міжнародними стандартами

Українці вже сьогодні можуть отримати медичний догляд міжнародного класу

Пологовий будинок "Лелека" став першим госпітальним закладом в Україні, який отримав Золоту медаль якості Joint Commission International (JCI). Це найавторитетніша спілка з акредитації медичних закладів по всьому світу.

Акредитація здійснюється за ініціативи медичного закладу, який досягнув стандартів міжнародного рівня. Готуватись до міжнародної перевірки заклад почав на початку 2018 року. А вже менш як за два роки отримав золоту нагороду. Зазвичай, на підготовку у лікарень на це йде від 3 до 5 років.

Кожна медична організація, яка прагне відповідати золотим стандартам якості JCI, має пройти комплексну і сувору перевірку експертами Міжнародної об’єднаної комісії.

"Готуючись до акредитації, пологовий будинок «Лелека» переглядав та покращував свої робочі процеси. Це не був бюрократичний процес, а чергова сходинка розвитку нашого медичного закладу", – розповів генеральний директор пологового будинку "Лелека" Валерій Зукін.

Акредитація JCI забезпечує медичні заклади процесами, що сприяють вдосконаленню в різних галузях: від підвищення рівня освіти персоналу до демонстрації провідних практик в умовах лікарні.

Організація охорони здоров’я, яка відповідає суворим стандартам JCI, може з гордістю продемонструвати Золоту медаль підтвердження якості як знак цього високого досягнення.

"Ми вдячні команді пологовому будинку "Лелека" за їх зусилля стати медичним закладом міжнародного рівня, за відданість своїй місії в наданні якісної медичної допомоги та в організації безпеки пацієнта у медичному закладі", – сказав віце-президент з акредитації, стандартів і вимірів JCI Пол Чанг.

 - фото 2

Що враховується при акредитації JCI

Оцінка медичного закладу здійснюється за кількома параметрами:

 • якість медичних послуг;
 • безпека пацієнтів;
 • постійне вдосконалення медичного закладу.

Міжнародні правила JCI адаптовані до національних стандартів системи охорони здоров’я з огляду на специфіку різних культур та ментальностей. Ці правила розроблялися міжнародною робочою групою роками і постійно оновлюються.

Цю акредитацію медичний заклад має підтверджувати раз на три роки.

«У процесі акредитації лікувального закладу здійснюється всебічна детальна перевірка, перевіряється все – від дипломів лікарів та маркування ліків до заходів протипожежної безпеки. Особлива увага приділяється правам пацієнта та їх реалізації. Найголовніше, що акредитація JCI – це не статичний процес, а ціла програма постійного удосконалення та розвитку", – каже Валерій Зукін.

Які переваги для пацієнтів надає медзаклад, що дотримується акредитаційних норм JCI:

 • гарантія повної безпеки;
 • впевненість у якості медичної допомоги;
 • використання сучасних методів лікування з доведеною ефективністю;
 • інфекційна безпека та її контроль;
 • чітка система менеджменту та запобігання ризикам;
 • безпечна система зберігання медикаментів;
 • ефективне управління та обіг інформації;
 • постійне вдосконалення якості медичної допомоги та обслуговування;
 • високі вимоги до кваліфікації лікарів і медичного персоналу;
 • дотримання вимог до безпеки будівлі та медичного обладнання;
 • інформаційна та освітня підтримка пацієнтів;
 • пожежна безпека.

"Пологовий будинок "Лелека" поставив перед собою нову ціль на наступні три роки: досягти підтвердження найвищої якості нашої медичної допомоги, отримавши як мінімум за трьома напрямками медичної допомоги підтвердження спеціалізації Clinical Care Program Certification від організації Joint Commission International.  І, найголовніше: кожен пацієнт, що прийшов до "Лелеки", повинен вийти від нас із відчуттям високого рівня безпеки та якості медичної допомоги", – зазначив Валерій Зукін.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 844