У результаті вжитих заходів органами прокуратури поточного року знешкоджено майже 300 організованих груп, третина з яких мала міжнародні зв’язки  та діяла  в органах влади і управління. Про це Генеральний прокурор України повідомив на засіданні колегії органів прокуратури за підсумками роботи у 2012 році, повідомляє прес-служба відомства.

В Полтавской области убийце присудили пожизненное заключение


"Поточного року більше двох тисяч корупціонерів притягнуто до кримінальної відповідальності", - додав він.
За словами Віктора Пшонки, зусилля правоохоронних органів у боротьбі з організованою злочинністю та корупцією спрямовувалися на викриття резонансних злочинів, насамперед, пов’язаних із діяльністю злочинних угрупувань з корумпованими зв’язками та викриття зловживань посадовців вищого рівня.
При цьому Генеральний прокурор зауважив, що 90% справ про корупційні злочини розслідувано слідчими прокуратури.

Обжалован приговор мучителям Оксаны Макар


"З введенням в дію нового Кримінального процесуального кодексу зазначена категорія справ є прерогативою роботи слідчих прокуратури на найближчі 5 років", - сказав Віктор Пшонка, додавши, що очікує від профільного управління чіткої структуризації та організації роботи.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: гпу україна злочин
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 663
Загрузка...
Загрузка...