Урок поганих манер від Російської еліти. Під час запису телепрограми про фінансову кризу на одному з російських телеканалів побилися два російські мільярдери: Олександр Лебедєв та Сергій Полонський. Лебедєв, власник газет у Британії і Росії, вдарив по обличчю Сергія Полонського, колишнього господаря будівельної корпорації Mіракс. Пізніше Лебедєв пояснив свої дії тим, що Полонський поводився агресивно та зневажливо. У власному інтернет-блозі він написав, що телеглядачам показали далеко не все. Мовляв, Полонський, був аж "занадто агресивний", "накинувся на жінок похилого віку", "погрожував опоненту фізичною розправою". Тож, Лебедєв, за його ж словами просто не міг не оборонятися. Сам Полонський коментувати інцидент відмовляється. Натомість збирає докази, щоб подати на іншого багатія до суду. Наразі олігарх уже оформив як докази діряві штани та довідки про синці. Зараз надіслав до російського телеканала запит про повний запис бійки, аби також представити його служителям Феміди. Тим часом російська преса рясніє заголовками про майбутній судовий процес століття, який у тісних колах називають "Протистоянням товстосумів".

"Это обидно, но, с другой стороны, если уже и олигархи дерутся, то значит, наверне, не все так просто, и тема кризиса, действительно очень волнительная", - вважає телерепортер Катерина Гордєєва. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: россия ubr олигархи подрались эфир тв
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2383