Головна інтрига парламентських виборів в Росії - вбита в зародку. Російський мільярдер Михайло Прохоров, який мав намір іти до Держдуми під опозиційними гаслами, позбувся контролю над партією "Правоє дєло". Тепер він не зможе брати участь у думських виборах у грудні. Але може піти на президентські-2012. Сам багатій запевняє: полишати політику не збирається. А його виключення з партії - вважає інтригами Кремля.

"В стране есть кукловод , который давно приватизировал политическую систему, давно дезинформирует руководство страны, давит на средства массововй информации, расставляет людей, и пытается манипулировать гражданами, их мнением. Зовут его Владислав Юрьевич Сурков. Первый замглавы администрации", - назвав мільярдер Михайло Прохоров свого кривдника.

Більшість членів передвиборного з'їзду партії "Правоє дєло" проголосували за відставку Прохорова. Останньому не допомогло навіть те, що його підтримала Алла Пугачова та інші діячі культури. На думку політологів, із фактичним вигнанням з партії олігарха, розвіялися надії на те, що Кремль допустить хоча б видимість конкуренції на виборах

"Пока что Кремль имеет полный контроль над политикой. И то, что случилось с Прохоровым, еще одно доказательство этого. Мы наблюдали за эти годы множество раз, как люди, которые желали заниматься политикой, войти в политическое пространство, баллотироваться, если на то не было кремлевской воли, просто были лишены этой возможности", - розповідає політолог Марія Ліпман.

Утім, деякі політологи висловлюють іншу думку. Вони стверджують: перші передвиборні рейтинги свідчать, що партія олігарха навряд чи зможе подолати 7-відсотковий бар’єр. Натомість, особистий рейтинг багатія почав зростати. Тож Прохоров вирішив заздалегідь позбутися ймовірного тягаря і йти до Держдуми самостійно. А згодом і балотуватися у президенти Російської Федерації. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: россия ubr прохоров правое дело
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1178