До Київського діагностичного центру возили Юрія Луценка. Державна пенітенціарна служба не бачить необхідності лікувати його поза Лук’янівським СІЗО. Про це заявив голова відомства Олександр Лисицков. Як повідомляють Українські новини. Тим часом, суд над екс-міністром перенесли на 27 вересня. Головна причина - неявка свідків.

Водія Луценка прийняли на роботу законно. Про це сьогодні заявив на допиті екс-керівник департаменту розвідки при МВС України Олексій Прилипко. Він повідомив правосуддю, що не отримував прямої вказівки від посадовця працевлаштувати цивільну особу. І зазначив, що не вбачає у звичайній рекомендації нічого протизаконного.

"Не інкримінується Луценку сам факт прийняття, тобто порядок прийняття на роботу. Свідок сьогодні чітко і однозначно сказав, що усвідомлював, що це людина Луценка і про це йому прямо було вказано", - висказав своє розуміння відповіді прокурор Дмитро Лобань.

Тим часом, на що хворий Луценко – досі остаточно не відомо. Учора його возили до Київського міського діагностичного центру. У пенітенціарній службі заявляють: підсудного обстежували лікарі та призначили ліки. Однак, дружина екс-міністра каже, що їй не відомо про висновки медиків.

"Він сидить з температурою. Це вже не той запал, який був раніше у Луценко. Видно, що він хворий. Це були спазми, йому дали знеболювальне, було три приступи вночі. Черевна порожнина болить - приступи черевної порожнини. То як може людина ходити?", - пояснює дружина підсудного Ірина Луценко.

Екс-міністр перебуває у СІЗО з грудня минулого року . Наступне засідання суду відбудеться 27 вересня. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: луценко ubr суд. болезнь
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 903