Метеорологічне Літо. Через аномалію в курортній зоні України температура повітря до 28 градусів. Іншим регіонам України так само добре - 20-26 на термометрі . Все через потужний антициклон, який у першій декаді жовтня лише посилиться.

"Тривалість дня зменшується, але за рахунок того, що у нас надзвичайно мала кількість хмар спостерігається протягом останнього місяця, то тривалість сонячного сяйва дуже велика, дуже значна, і це в багатьох випадках є сприятливим фактором", - пояснює директор Гідрометцентру України Микола Кульбіда.

Медики радять українцям ловити момент - більше виходити на сонце та дихати свіжим повітрям. За словами фахівців - це зменшує ризик виникнення осінньої депресії і важких захворювань.

"В связи с увеличением светового дня, конечно, количество депрессий достоверно уменьшается. Точно так же можно сказать и по количеству инфарктов. Но то, что касается простудных заболеваний, ОРВИ, то срок недостоверный, что бы сказать, что уменьшается или увеличивается", - зазначає лікар загальної практики Оксана Парацій.

Щастя й водіям! Дощів мало - машина менше брудниться. Що стосується сприятливих умов на дорозі - тут цифри - просто неймовірні! Статистика вражає. З 11 по 18 вересня 2010 року, загальна кількість аварій по Україні становила понад 4 тисячі. За аналогічний період 2011 – в пік сприятливої сонячної погоди, кількість аварій не досягла 700.

За оцінками метеорологів, такого тепла в Україні не було уже років 15-20. І найближчим часом - подібного годі чекати. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: осень гидрометцентр ubr депрессия
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 962