Економіка Сполучених Штатів не може оговтатися від кризи. Вона знову уповільнила темпи зростання. При цьому рівень безробіття, за словами спеціалістів федерального резерву, нині взагалі знаходиться у "циклічній ямі". Не дивно, що базову ставку залишили на рівні, близькому до нуля.

Федеральна резервна система рятуватиме економіку Америки. Тут готові ухвалити додаткові заходи для стимулювання споживчого попиту в країні. На думку глави ФРС Бена Бернанке, це дозволить підвищити рівень зайнятості, який, як каже сам посадовець знаходиться у "циклічній ямі".

Як зауважив Голова ФРС США Бен Бернанке: "Ми вважаємо, що високий рівень безробіття в США слід розглядати як циклічне явище, причина - у непропорційно низькому попиті. У такому випадку монетарні регулятори, знижуючи кредитні ставки, створюють більш зручні фінансові умови, які повинні стимулювати попит. Це в свою чергу через певний час має допомогти знизити рівень циклічного безробіття".

Окрім того, у Федрезерві відмічають, що економіка Штатів нині зростає дуже повільними темпами. Тому, вирішили утримати облікову ставку на мінімальному рівні 0 – 0,25% до кінця 2013-го року.

"Попередні оцінки економічного становища країни виявилися позитивнішими, ніж показала реальність. Тому ми прийняли рішення зберегти облікову ставку незмінною"., - говорить Голова ФРС США Бен Бернанке.

Згідно з новими прогнозами ФРС, економіка Сполучених Штатів цьогоріч зросте приблизно на півторА відсотка. А в наступному - на 2,5-3%. Рівень безробіття повинен у 2012 -му знизитися до 8,5%. Проти 9% у поточному році.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: экономика сша безработица новости ubr криза
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1308