У відомій частині Києва на Саперному Полі зводяться футуристичні, ультрасучасні вежі майбутнього — новий житловий комплекс амбітного девелопера Артура Мхітаряна, який отримав за свій проєкт перемогу в престижному міжнародному конкурсі нерухомості. Це будівництво привернуло увагу не тільки до окремого об'єкту, а й до всієї України, показавши, яким потенціалом володіє країна. Стильний ЖК Taryan Towers, ціна квадратних метрів в якому є типовою для елітної нерухомості в Києві, може запропонувати мешканцям комфортне і сучасне майбутнє, яке будується вже сьогодні.

Taryan Towers — ціни, які повністю себе виправдовують

Космічні вежі майбутнього, як називають це будівництво не тільки в столиці України, а й світі, складаються з 3 окремо розташованих веж овальної форми з плавними лініями. Внизу будівлі об'єднає 4-поверховий стилобат, який несе величезне функціональне навантаження. Там зможуть проводити дозвілля не тільки мешканці, а й гості комплексу.

У будівлях передбачений 31 житловий поверх, де і можна придивитися для себе люксові апартаменти з кращими краєвидами на столицю. Заселяючись в будинок, не потрібно думати про докучливе сусідство, на поверсі буде розміщено всього 8 квартир і вони розташовані так, що ніхто нікому не заважатиме. Щоб піднятися додому, досить буде скористатися одним з ліфтів, передбачених спеціально для мешканців. Вхід в цю зону буде закритий для відвідувачів, що дуже зручно і безпечно.

У кожній з трьох веж до покупки доступні 1-, 2- і 3-кімнатні квартири зі стелями в 3,3 м. У Taryan Tower ціна на квартири стартує від:

  • 1-кімнатна — 79250 грн. за м2;
  • 2-кімнатна — 79250 грн. за м2;
  • 3-кімнатна — 77900 грн. за м2.

Ціна на житло може змінюватися в залежності від обраного поверху. Чим вище квартира, тим більше потрібно буде заплатити за апартаменти. Крім того, для покупців постійно діють вигідні пропозиції на розстрочку елітних квадратних метрів при оплаті 30% від вартості споруджуваного житла. Всі ціни Taryan Towers можна подивитися на офіційному сайті, уточнити у відділі продажів.

Зручний Taryan Towers — ціни та комфортне планування

Три вежі ЖК зведені за монолітно-каркасною технологією і викладені з цегли. Забудовник відразу подбав про всі важливі для життя нюанси;

  • Встановлені енергозберігаючі склопакети.
  • Балкони мають прозорі огорожі.
  • У будинку централізована система кондиціонування.
  • Встановлені всі необхідні лічильники.
  • Квартири оснащені системою «Розумний будинок».
  • Для мешканцем зроблений підземний паркінг на 670 автомобілів, звідки на ліфті можна піднятися на свій поверх.

Що стосується квартир, то кожна з них має унікальне планування, яке приводить у захват майбутніх мешканців. Залишиться лише перевезти речі та не думати про вибір дизайну і матеріалів. Можна купити житло без ремонту, під індивідуальний дизайнерський проєкт.  

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 102