Світлодіодні лампи в останні роки впевнено витісняють свої менш ефективні аналоги з топових позицій в рейтингу популярності. І це не дивно: при порівняно високій вартості такі джерела світла є більш економічними, продуктивними, довговічними. Вони служать в 10 разів довше, ніж люмінесцентні лампи, абсолютно безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища, не мерехтять, дають рівний яскраве світло. Але це - далеко не всі переваги, якими може похвалитися світлодіодне освітлення.

10 вагомих плюсів led ламп

Розвиток світлодіодних технологій відбулося досить швидко. За кілька десятків років світлодіод з примітивного пристрою, що використовується виключно як індикатор в різних приладах, перетворився в популярний і ефективний джерело світла, вживаний в житлових і адміністративних приміщеннях, на виробництвах, на вулиці. Причини цього обумовлені конструкцією пристроїв. Вона ж забезпечує собою всі найважливіші переваги світлодіодних ламп.

  1. Світлодіодні світильники гарантують високу ступінь однорідності освітлення.
  2. Лампа світлодіодна підходить для установки в світильниках з можливістю зміни яскравості освітлення (з диммером).
  3. Такі світильники можуть використовуватися як спрямовані джерела світла, що більш ефективно, ніж використання приладів, що дають розсіяне світло.
  4. Енергоефективність Led ламп в 5 разів вище, ніж у галогенних аналогів і ламп розжарювання
  5. Термін служби світлодіодів в кілька разів вище, ніж у інших типів джерел світла.
  6. Світлодіодні лампи не виробляють інфрачервоне випромінювання.
  7. Світлодіоди не випромінюють ультрафіолет, промені якого можуть діяти руйнівно на навколишні предмети.
  8. Температурний діапазон роботи світлодіодних джерел світла становить від -600С до + 600С.
  9. Світлодіодні світильники представлені в широкому діапазоні варіантів колірної температури і можуть відтворювати величезну кількість квітів без фільтрів.
  10. Світлодіодні світильники спрацьовують миттєво і не вимагають часу на «розігрів» при включенні.

Такі лампи не мерехтять, дають приємний для ока світло, не роблять шкідливого впливу на сітківку, завдяки чому немає небезпечного для зору ефекту. З огляду на велику кількість позитивних властивостей таких джерел світла навіть їх висока ціна не стає перешкода для постійного збільшення попиту на Led світильники.

Світлодіодні лампи виробляють з різними видами цоколя і підібрати варіант, який відповідає вимогам світильника нескладно. Важливо уважно вивчити технічні характеристики елемента, зазначені виробником на упаковці. Так, серед даних, обов'язково позначених в анотації до приладу, буде потужність пристрою і колірна температура.

Розміри світлодіодів дуже компактні, що дозволяє використовувати їх в якості вбудованих джерел світла (наприклад, меблевих). Вони ефективно показують себе при виробництві стельових і настінних панелей, носіїв зовнішньої реклами та інших пристроїв, при створенні яких габарити джерел світла грають важливу роль. Сяючі стрічки, точкові світильники, елегантні люстри - за допомогою світлодіодного освітлення можна кардинально перетворити інтер'єр, подбавши, при цьому, про які перебувають в приміщеннях людей і бюджеті. Адже вкладення в led лампи дуже швидко окупляться.

Джерело статті: https://evrosvet.com.ua/

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 24