Раніше до переліку послуг компанії Zadarma входили безкоштовні АТС, CRM та система коллтрекінга. Сервіс постійно розвивався, тому недавно була представлена ще одна послуга безкоштовні відеоконференції. Скористатися пропозицією може кожна людина. Для здійснення групових відеодзвінків більше не потрібно скачувати та встановлювати якісь програми або проходити реєстрацію в сервісі. Все відбувається у вікні браузера, при цьому зберігається комфортабельність процесу спілкування. 

Розробка відеоконференції від сервісу Zadarma відкриває доступ до віддаленого спілкування  з колегами по роботі або підрозділами компанії, які перебувають у регіонах. 

Лідируючу позицію в переліку базових параметрів послуги займає простота активації відеодзвінка. Користувач заходить в особистий кабінет, здійснює створення кімнати для розмови та розповсюджує посилання серед інших членів бесіди. Учасники діалогу можуть приєднатися до спільного використання за отриманим посиланням за допомогою будь-якого браузера.

Для мобільних пристроїв існує спеціальний додаток під назвою Zadarma Conf. Скористатися програмою можуть  власники пристроїв на платформах Android та iOS. Завантажити розробку можна в Google Play та App Store. 

Перераховані вище параметри доповнюють такі переваги:

  1. Одночасно приєднатися до відеоконференції може до 100 чоловік.
  2. Тривалість спілкування не обмежується.
  3. Дані якісно шифруються.
  4. Картинка транслюється в оптимальному дозволі.
  5. Підтримується демонстрація екрану.
  6. Вбудований чат дозволяє обмінюватися даними і повідомленнями.
  7. Підтримуються будь-які пристрої.

У складні часи будь-яка відповідальна компанія повинна надавати підтримку своїм клієнтам. Сервіс Zadarma пропонує протягом двох місяців отримувати знижки на пакет Офіс Україна або Офіс ЄС. Кожен пакет передбачає інтеграцію персонального номера віртуальної телефонії, можливість здійснення дзвінків з включеними хвилинами і широкі можливості АТС, такі як зберігання даних на хмарному сервері, різноманітні функції голосового меню та інше. 

Отримати знижку 30% на пакет Офіс Україна можна за допомогою промокода RemoteOfficeUA. Економити 50% на оплаті пакета Офіс ЄС дозволить промокод RemoteOfficeEU. Ввести зазначені коди можна в особистому кабінеті користувача сервісу Zadarma. 

Також компанія представляє і тарифні моделі без щомісячної плати з безкоштовними хмарної АТС і CRM-системою ZCRM.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 358