Формат готового житла вже давно користується попитом в світі, адже дає можливість відразу заселятися в новопридбану квартиру – простір, де ви починаєте отримувати задоволення від життя відразу після отримання ключів, а не за кілька років по тому. Навіщо витрачати час роблячи ремонт, якщо можна жити з комфортом вже сьогодні?! Український споживач вже ментально дозрів до впровадження такої практики. KAN Development вперше на столичному ринку запропонувала системне рішення готових просторів в масштабі виділених будинків в ЖК Respublika.

ТОП-5 причин купити квартиру з ремонтом - фото 2

KAN завжди відрізняється високими стандартами: відповідальність і усвідомленість, інфраструктура і терміни, інновації та екологічність. Послугу Proтмдуманий ремонт компанія запропонувала, коли переконалася, що зможе системно, якісно та швидко створювати готовий продукт в обсягах цілих секцій. Просто ремонт у квартирі – вже вчорашній день, сучасній людині важливий комфорт з першого дня, йому потрібен готовий простір без багаторічного шуму дрилі, брудних ліфтів і переклички будівельників.

Ми зібрали 5 найважливіших, на наш погляд причин, чому такий продукт популярний:

  1. Подвійна економія: часу і грошей

У девелопера ці роботи обходяться істотно дешевше за рахунок того, що використовуються матеріали і обладнання, закуплені за спеціальними цінами. Плюс колосальний досвід, плюс екологічність (всі матеріали проходять контроль в лабораторії), плюс перевірені бригади висококваліфікованих фахівців, плюс контроль якості.

Колосальна кількість часу йде на вибір матеріалів, холодильника, витяжки, раковини, дзеркал та ін. Фахівці KAN пропонують енергоефективні, ергономічні й трендові рішення, звільняючи майбутніх мешканців від рутини.

  1. Ідеальні планування і дизайн

Простір ретельно продуманий та опрацьований. Купуючи квартиру, ви обираєте з безлічі опцій PRO-планувань саме те, що необхідно за функціями та ергономікою вам і вашій родині. Необхідність в переплануванні квартири відразу відпадає. Заощаджуйте час та сили на знесення стін і зведення нових перегородок.

Розроблено два типи колірного оформлення дизайну: теплий та холодний. Роль кольору загальновизнана. Він здатний безпосередньо впливати на людину, на його центральну нервову та ендокринну системи. Вибирайте колірну характеристику відповідно до свого стиля життя та смакових уподобань.

  1. Тиша і чистота

Зазвичай після введення комплексу в експлуатацію ще кілька років йде період активного ремонту. У проектах KAN виділяють окремі секції будівлі, де все зроблено під ключ. Нескінченний шум перфоратора і будівельний пил – тепер не атрибути підготовки до новосілля. Можна відразу заселятися і жити. Сон вашої дитини не турбуватимуть ремонтники сусідів, адже їх квартири теж повністю готові. 

  1. Зручні варіанти оплати: «вранці стільці, ввечері гроші»

KAN вже сьогодні робить реальністю вашу мрію про нову готову квартиру. Пропонуються зручні умови оплати: перший внесок 10%, розстрочка до 7 років. Розстрочка дає можливість виплатити половину, переїхати в готову квартиру, продати попередню і виплатити залишок. Або - якщо ви живете в орендованій - не витрачаючи роки на ремонт, відразу переїхати у власне комфортне житло, заощадивши пристойну суму на орендній платі.

  1. Готова інфраструктура

Комплекси KAN завжди здаються в експлуатацію з ландшафтним дизайном, дитячими та спортивними майданчиками, зонами відпочинку, освітніми установами власної мережі А +. У ЖК Respublika, наприклад, працює Академія спорту мережі А +, де вже можна пограти в волейбол, баскетбол, футбол, тренуватися в TRX-зонах і, вперше в Україні, навіть пограти в Paddle Tennis. Для жителів комплексу працює прокат велосипедів, гіроскутерів та іншого спортінвентарю. А перші поверхи здаються в оренду під продуманий набір послуг, від мінімаркету та зоомагазину до банківських та поштових відділень.

ТОП-5 причин купити квартиру з ремонтом - фото 3

Заощаджуйте гроші, час і сили на спілкуванні з підрядниками і не відкладайте життя на завтра!

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 194