Міністерство інфраструктури України готується до можливого весняного паводку та льодоходу - для запобігання надзвичайних ситуацій у період пропуску повені та сходження криги та оперативного реагування у разі їх виникнення Оперативний штаб Мінінфраструктури тримає на контролі обстановку у транспортно-дорожньому комплексі. Про це UBR повідомили в Мінінфраструктури.

17% автодорог Украины покрыты ямами, - Мининфраструктуры


Зокрема, за даними Укравтодору, традиційно у березні-квітні очікується підвищення рівня води у річках Закарпатської, Львівської, Івано-франківської, Чернівецької, Рівненської, Житомирської, Сумської та Одеської областей. Наразі дорожники провели комісійний огляд штучних споруд на річках у цих та інших регіонах, під час якого усунули недоліки, що становили загрозу цілісності мостів у разі виникнення повені – ліквідовано утворені перед мостами та трубами затори й ушкодження підходів до регуляційних споруд, дефекти земляного полотна та проїзної частини над трубами тощо.


До проведення робіт з попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій гідрологічного характеру повністю підготовлені і структурні підрозділи Укрморрічінспекції. У режимі постійної готовності до необхідного комплексу пошуково-рятувальних робіт в умовах надзвичайної ситуації, або загрози її виникнення, цілодобово функціонують Морська пошуково-рятувальна служба та Морські рятувально-координаційні підцентри.


Повністю готові до дій в умовах льодоходу, повені та паводків та мають необхідну кількість аварійних матеріалів плавзасоби, наявні на підприємствах галузі морського та річкового транспорту.
У ДП "Укрводшлях" забезпечили технічну готовність судноплавних шлюзів як складових частин єдиного комплексу і гідротехнічних споруд Дніпровського каскаду до весняного паводку, а також належну роботу потокоутворювачів шлюзів.


До можливого руйнування крижаного покрову річок Дніпро, Дунай, Дністер з метою зниження рівня води,дотримання безпеки судноплавства та для підвищення ефективності пошуково-рятувальних робіт будуть залучатися буксири льодового класу. Наприклад, Укрморрічінспекцією ініційовано оснащення підприємств галузі п’ятьма буксирами льодового класу потужністю 2500 к.с. та осадкою 2,5 м для розстановки у водосховищах Дніпровського каскаду, одного буксира потужністю 5000 к.с. та осадкою 3,5 м для роботи на р. Дунай, трьох буксирів потужністю 5000 к.с. без обмежень за осадкою для роботи в акваторіях Іллічівського, Бердянського морських торговельних портів та Керч-Єнікальського каналу.
Крім того, Укрморрічінспекція перевірила знаки навігаційного обладнання, берегові знаки, посилила контроль за дією плавучих знаків у морських переходах. А Дунайське басейнове управління водних ресурсів постійно контролює технічний стан водопропускних та водорегулюючих споруд, захисних дамб та аналізує ситуацію щодо рівнів поверхневих вод.

Азаров дал неделю на формирование перечня дорог для ремонта


Щоб уникнути підтоплень у період інтенсивного танення снігу, проходження повені і льодоходу, усі підприємства, підвідомчі Мінінфраструктури,забезпечуватимуть очищення зливових каналізаційних та дренажних систем, водопропускних споруд та вживатимуть інших заходів з метою стійкого функціонування систем водовідведення. Також налагоджено системний зв’язок з обласними постійними комісіями з питань техногенної екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій, ДАІ та інших організацій.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: мининфраструктуры весна наводенение паводки льод
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 959
Загрузка...
Загрузка...