У Азовському морі від льодового полону врятовано 10 осіб. Про це UBR повідомили в Мінінфраструктури.

С начала снегопадов из столицы вывезено 93 тысячи тонн снега


Так, три плавзасоби з шістьма особами було визволено з льодового полону за допомогою портового буксиру "Ласточка" Бердянського морського торговельного порту. За інформацією капітана порту, операція проводилася буксиром з 15.30 год. 23 грудня 2012 року до 4: 00 год. ранку наступного дня. Стан врятованих задовільний.
Крім того, як поінформував черговий капітан-координатор Державного морського рятувально-координаційного центу (м. Одеса), минулої доби (24 грудня о 11:35 год.) у Азовському морі було виявлено приватний риболовний катер з чотирма особами на борту, який опинився у льодовому полоні через відсутність пального.
На допомогу судну було направлено т/х "Sea Hope" (прапор – Коморські острови) та СЧС "Спартак", які знаходилися неподалік.
О 21:14 год. 24 грудня СЧС "Спартак" підійшов до риболовного катеру та підняв на борт чотирьох осіб. За отриманою інформацією стан врятованих також задовільний.
Станом на ранок 25 грудня суттєвих ускладнень у роботі морських торговельних портів не виявлено.
На рейді Усть-Дунайського порту знаходиться 2 судна. В очікуванні проводки – 3 судна.
Рух суден Керч-Єнікальським каналом відкритий. В очікуванні проведення з півдня – 21 судно, з них 11 в українські порти, з півночі –21 судно.
У Маріупольському та Херсонському портах триває льодова компанія.
На акваторії Маріупольського порту та підхідному каналі спостерігається утворення льоду товщиною до 10 см, місцями до 20 см.
У Бердянському порту – лід 14 см згуртованістю 5 балів.

Погода вновь привела к массовым пробкам в Киеве


У Білгород-Дністровському порту товщина льоду складає 15 см. Підприємство працює у звичайному режимі.
Тата

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: азовське море льодовий полон рятувальники
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 761
Загрузка...
Загрузка...