Столичні маршрутники самовільно підвищили вартість проїзду. У міськдержадміністрації дозволу на це не давали. Ще навесні перевізники заявляли, що через подорожчання пального проїзд можуть підвищити до 4-5 гривень. А на початку осені таки не втрималися і збільшили ціни щонайменше на 5 маршрутах - на 50 копійок до 3 гривень.

Так перевозив пасажирів 451-й, що курсує від Нивок до метро Контрактова площа, 525-й маршрут - Петрівка - Площа Тараса Шевченка, 575-й - від Сирецької вулиці до Терещенківської, 410-й, що їде з Нивок на Петрівку, а також 518-та маршрутка - із Севастопольської площі на Сирецьку вулицю. Як відповідатимуть за свавілля маршрутники, і чи повернуть гроші ошуканих пасажирів, у КМДА ще не знають.

"Незаконно подорожчав, звернулись до нас без економічних обґрунтувань, відповідь від нас, звісно не отримали, вірніше отримали щоб вони надали економічне обґрунтування, а я звернувся до прокуратури міста Києва", - повідомив телеканалу UBR Євгеній Водовозов, начальник головного управління транспорту і зв’язку КМДА.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: кмда маршрутки ubr проезд 3 грн
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1468