У Латвії на парламентських виборах уперше в історії країни перемогла партія від російськомовного населення – "Центр згоди". За політичну силу, яку наразі очолює мер Риги, проголосували 29% громадян. Тепер "Центр згоди" отримає 31 депутатське місце в сеймі зі ста можливих. 22 крісла в законодавчому органі займатимуть представники створеної напередодні перегонів Партії реформ Затлерса, на чолі з колишнім президентом держави та за сумісництвом ініціатором дострокового розпуску парламенту. Керівна коаліція зазнала нищівної поразки. "Єдність", яку очолює нинішній прем'єр-міністр, матиме лише 29 місць, а Союз "зелених" і селян - тільки 13. Сюрпризом стало збільшення представництва в сеймі об'єднання правого спрямування "Все для Латвії–вітчизни і свободи". Націоналісти одержали 14 крісел, проти восьми, які мали раніше.

"Для нас перемога стала надзвичайно приємним сюрпризом. Утім, для тих об’єднань, які посіли друге та третє місця, сподіваюся, це можливість залишити слід в історії завдяки своїм діям. Ми одразу говоримо, що готові працювати без сварок та злагоджено. Все, що для цього потрібно, лише спільне бажання досягти кращого майбутнього для нашої батьківщини", - заявив член партії "Центр згоди" Андейз Клемент. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: выборы латвия ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 717