Перша перемога над СНІДом. Справжня сенсація у Сполучених Штатах. Там вилікували дитину з вродженим вірусом імунодефіциту людини. Медики зі штату Місісіпі провели дівчинці стандартний курс антиретровірусної терапії, одночасно вводили три-чотири сильно дійні препарати. Почали цей процес через тридцять годин після народження немовляти, хоча зазвичай до подібних заходів вдаються на шостому тижні життя. Лікування тривало понад півтора року - і припинили  його за ініціативою батьків. Після десятимісячної перерви аналізи маленької пацієнтки показали негативний результат на ВІЛ. Фахівці не можуть сказати напевно, що саме зцілило дитя, адже такими медикаментами лікують досить тривалий час. Зараз науковці проводитимуть додаткові експерименти.

Украинцы стали меньше болеть СПИДом

Ханна Гей, лікар-педіатр : " Ми сподіваємось, у цієї дитини хороші шанси на довге та здорове життя. І віримо, що такий успіх допоможе у лікуванні інших малюків з таким діагнозом".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: сша лечение ребенок спид
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1000
Загрузка...
Загрузка...