Він має почуття гумору, відомий високими моральними якостями, і народився в сім"ї емігранта з Італії. Такий він, новообраний Папа Римський. Латиноамериканець Хорхе Маріо Бергольо на кілька років розпорощається зі своїм іменем. Відтепер його належить називати Франциск перший.

Католики усього світу радіють. У Ватикані дочекалися білого диму, а з  ним ще й імені нового Папи Римського. Конклав кардиналів довірив престол Хорхе Маріо Бергольо. Він вибрав ім’я Франциск перший. Вперше в історії католицької церкви посада дісталася латиноамериканцю. Новий понтифік не став витримувати театральної паузи, і одразу після обрання звернувся до вірян на площі Святого Перта з балкона Сикстинської капели.

У Ватикані чекають результатів конклаву

Франциск І, Папа Римський:  "Брати і сестри мої, вітаю  вас. Ви знаєте, що в обов’язки конклаву входить обрання нового єпископа Рима. Схоже, що мої брати кардинали таки знайшли його на самому кінці світу".

Перше звернення – і одразу жарт. Франциск перший народився у Буенос-Айресі в сім"ї італійського емігранта. Після промови, новообраний папа помолився за почесного понтифіка Бенедикта 16-го, який зрікся престолу 28 лютого з власної волі. А потім побажав усім вірянам жити в мирі та злагоді.

Франциск І, Папа Римський : "Перш за все, я закликаю вас розпочати рух любові, братерства й довіри. Просіть у Бога благословення, і отримаєте його".

Активістки Femen добралися до Ватикану

Нагадаємо: нового Папу Римського обрали на другий день конклаву. Хорхе Бергольо здобув у Ватикані великий моральний авторитет. До обрання на католицький престол проживав у скромній квартирі та користувався громадським транспортом, відмовившись від лімузина з особистим шофером, а також сам готує собі їжу. Багато часу свого служіння приділяє благодійності.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: ватикан папа римский дым выбор
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1528
Загрузка...
Загрузка...