Католики усього світу затамували подих. У Ватикані розпочався конклав кардиналів. Сто п’ятнадцять священнослужителів добровільно зачинилися в Сикстинській капелі, аби обрати нового Папу Римського.

У Римі почнуть вибирати нового папу Римського

У Ватикані розпочався конклав кардиналів. Сто п’ятнадцять священнослужителів провели спеціальну месу, а потім зачинилися у Сикстинській капелі. Делегати не вийдуть із приміщення, допоки не знатимуть імені нового глави Католицької Церкви. Голосування триває за сімома замками. У Ватикані зробили все можливе, аби максимально утаємничити процес. В усіх приміщеннях встановили спеціальне обладнання, яке глушить сигнали мобільного зв’язку. А технічний персонал і прислуга присягнули  дотримуватися секретності процедури. За розкриття таємниці можуть відлучити від церкви. Тож усім, хто має  хоч якесь  відношення до конклаву, доведеться тримати язика за зубами. Щонайменше, три дні.

Кім Деніелз, аналітик : "В історії Ватикану був такий випадок, коли процес обрання нового Папи Римського ризикував затягнутися на три роки. Тоді кардиналам пригрозили, що їх зачинять у Капелі та годуватимуть лише хлібом і водою. Відтоді подібного не траплялося, а неофіційно прийнятий термін для обрання нового папи  - три дні".

Священний азарт

За правилами конклаву, престол дістанеться кардиналу, який набере 77 голосів.  Аналітики прогнозують, що найбільше шансів на перемогу нині в італійського кардинала Анжело Сколи. Фактично на п’яти йому наступає бразилець Оділіу Шерера. Замикає трійку найбільш імовірних переможців – виходець із Гани  - Пітер Терксон.

Джуао Насімента, священик:  "Звичайно, важко вгадати, як саме кардинали ухвалюватимуть рішення. Але ці три кандидатури нині найбільше на слуху. Утім, на все воля Божа".

Папа Римський переїжджає до розкішного палацу Кастель-Гандольфо

Нагадаємо: колишній Папа Римський Бенедикт 16-й самовільно зрікся престолу 27 лютого 2013-го року, пояснивши своє рішення слабким здоров’ям. Про те, що  його наступника вже обрали, католиків усього світу сповістить білий дим, який має піти з труби  над Сикстинською капелою.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: ватикан папа римский конклав
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 971
Загрузка...
Загрузка...