Постав на папу. Кардинали у Ватикані зібралися, аби обрати нового Понтифіка. А букмекери приймають ставки. Найбільш імовірними претендентами називають кардинала з Гани Пітера Терксона, а також італійців Анджело Скола та Тарчізіо Бертоне.  Тим часом, сьогодні на зібрання церковників мало не пройшов ряжений кардинал.

Папа Римський переїжджає до розкішного палацу Кастель-Гандольфо

А кардинал - ряжений. Невідомий, який видавав себе за католицького єпископа, вранці спробував проникнути на засідання керівників Католицької церкви. Йому вдалося змішатися із натовпом кардиналів, потрапити на територію Ватикану, однак у середину будівлі не пройшов. Зловмисника помітила охорона. Загалом, на збори приїхали 115 кардиналів з усього світу. І хтось із них вже до  24 березня очолить найбільшу церкву у світі.

Карлос Аміго Вальехо, кардинал із Іспанії : " Будь-який святенник або простий християнин може стати Папою. А ще в нашому християнському світі ми не розділяємо людей за кольором шкіри".

 За даними букмекерів,  найбільш імовірними претендентами вважають кардинала з Гани Пітера Терксона. а також італійців Анджело Скола та Тарчізіо Бертоне.

Папа Римський виголосив останню проповідь

Релігійні експерти кажуть, що нового Папу оберуть вже до кінця наступного тижня і офіційно представлять за декілька днів. Адже він має головувати на відкритті церемонії Страсного Тижня, починаючи з Вербної неділі, що припадає на 24 березня.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: сборы ватикан папа римский
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1291
Загрузка...
Загрузка...