Перша спроба – вдала! У Вірменії вже першому турі обрали нового президента. Точніше підтвердили статус чинного лідера. За даними ЦВК, Серж Саргсян отримав майже п’ятдесят дев’ять відсотків голосів. Його головного опонента, опозиціонера  Раффі Ованнісяна, підтримали тільки тридцять сім відсотків виборців. Серж Сагрсян обіймає найвищу посаду з 2008-го року Тим часом спостерігачі місії ОБСЄ заявили: в ході голосування не був повністю забезпечений принцип  змагальності. 

На Кіпрі пройшов перший тур виборів Президента

Тоніно Пікула, представник місії ОБСЄ у Вірменії: "Виборчий процес поліпшився, порівняно з попередніми голосуваннями. Однак принципу змагальності все одно не дотрималися. Той факт, що коло кандидатів було замалим, обмежив право вибору громадян. Через це можна сміливо сказати, що вся кампанія та й саме обрання президента у Вірменії майже не відповідали інтересам населення країни"

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: президент выборы армения
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 521
Загрузка...
Загрузка...