Українські ІТ-компанії увійшли в 100 кращих компаній на світовому ринку аутсорсингу послуг - Global Outsourcing-100. Про це повідомляє прес-служба асоціації "Інформаційні технології України".

Зарегистрирован законопроект о 5% налоге на доходы айтишников

Міжнародна асоціація професіоналів аутсорсингу (International Association of Outsourcing Professionals - IAOP) опублікувала попередні результати щорічного ренкінгу 100 кращих компаній на світовому ринку аутсорсингу послуг - Global Outsourcing-100.

У сотні найкращих увійшли українські ІТ-компанії Intetics, Luxoft, EPAM Systems і Miratech - учасники Асоціації "Інформаційні технології України".

IAOP щорічно проводить незалежну оцінку компаній, що надають послуги на аутсорсинг, які самостійно подають заявки на участь у ренкінгу.

Оцінка проводиться незалежними експертами - споживачами і покупцями послуг - за такими ключовими характеристиками: розмір компанії і темпи зростання, відгуки клієнтів, організаційна компетентність структури і якість управління бізнесом.

Відзначимо, що за останні 2 роки рейтинг зазначених ІТ-компаній, що потрапили в ТОП-100, виріс в середньому на 20 позицій, що обумовлено, в тому числі ефективною роботою офісів компаній в Україні.

Результати ренкінгу 2013 року з зазначенням диспозиції компаній буде опублікований в травні 2013 року.

Директор Асоціації "Інформаційні технології України" Віктор Валєєв вважає, що ІТ-ринок глобалізований і мобільний.

При правильному позиціонуванні, а також більшій увазі з боку держави до переліку кращих світових ІТ-брендів можуть увійти до 6-7 українських компаній вже в 2014 році.

"У порівнянні з традиційними галузями економіки, ІТ - дуже динамічний сегмент, і тому, якщо індустрія буде поставлена в рамки, в яких вона не зможе витримати конкуренції на світових ринках, слідом за представництвами іноземних компаній з країни можуть виїхати і українські розробники ПЗ. Ми сподіваємося на розуміння владою цієї реалії", - вважає Валєєв.

Нагадаємо, в Україні на фахівців ІТ-сфери найбільший попит. Так, системні адміністратори найбільше потрібні в Києві - на них припадає 70% вакансій.

Джедай смарт-банкинга в русле теории алгоритмов

Як повідомлялося раніше, Україна увійшла в п’ятірку країн, за найбільшими заробітками фрилансерів завдяки фахівцям з ІТ та веб-дизайну.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: рейтинг it-специалисты it-индустрия
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1169
Загрузка...
Загрузка...