Уряд Великої Британії зобов’яже усі компанії, які працюють на території Туманного Альбіону надавати детальну інформацію про зарплатні, пенсійні відрахування та обсяг бонусів кожного їхнього працівника.

Автомобільний виробник Ягуар оголосив про намір звести на території Туманного Альбіону новий завод з виробництва двигунів. А заодно і створити 750 нових робочих місць. Та британський уряд перестраховується - висунув до виробника низку вимог. Головна з них – це оприлюднення зарплат топ-менеджерів цього підприємства.

"Безумовно, зарплатня топ-менеджерів має бути абсолютно прозорою і ці суми мають знати акціонери підприємства і громада. Також, ми наполягаємо на встановленні термінів та розмірів відшкодувань у випадку провалів, збитків та банкрутства", - повідомив міністр у справах бізнесу Великої Британії Вінс Кейбл.

Розпочати урядовці Великої Британії забажали саме з топ-менеджменту Ягуару. І попросили їх надати довідки про власні прибутки за останні три роки. Чи погодяться бізнесмени пристати на умови англійського уряду, поки що не відомо. Втім, вже виявляють помітне невдоволення.

"Гадаю, що допитуватися про моє особисте фінансове становище не чесно. Я готовий коментувати стан справ в нашій компанії, якщо хтось нас про це попросить. Але надавати особисту інформацію я не маю жодного бажання", - вже заявив виконавчий директор компанії-автовиробника Майк Райт.

Ягуар не єдина компанія, до якої застосують нові правила британського уряду. Всі корпорації, чиї акції торгуються на лондонській біржі, будуть зобов’язані щороку надавати інформацію про обсяг зарплатні, бонуси, пенсійні відрахування та пакети акцій, якими володіє кожен співробітник. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: зарплаты британия топ-менеджеры ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 762