Уряд Мексики намагається відновити туристичний сектор країни. Він забезпечує 9% ВВП. А також у ньому працюють принаймні 7,5 мільйонів громадян. Утім, протягом кількох останніх років потік мандрівників до держави критично скоротився. Все через війну наркобаронів.

"Акапулько та Канкун раніше були дуже популярні серед туристів. Але зараз ніхто туди не їде, бо всі бояться потрапити в центр протистояння наркобаронів. І хоча курортні зони безпечні, а відлуння ворожнечі туди майже не доходить, мало хто в це вірить", - бідкається туроператор Сералі Вела.

Аби переконати мандрівників у тому, що курорти безпечні, посадовці вирішили посилити охорону навколо готелів та пляжів. А також встановити поліцейські пости на в’їзді до зон відпочинку. А похизуватися своїми діями спробували на спеціально організованому міжнародному ярмарку. Втім, деяких туристів і зараз мало що лякає. Вони без остраху приїжджають до Мексики.

"Ні, мені на страшно. Я ж не планую відпочивати біля кордону Мексики та Сполучених Штатів. Саме там небезпечно. В інших частинах країни все гаразд", - каже туристка з Голландії Ева Віланд.

Влада держави намагається викорінити наркомафію ще з 2006-го. За цей час загинули щонайменше 45 тисяч людей. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: туризм мексика ubr наркобароны
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 767