В Алабамі звільнили 5-річного заручника, якого неврівноважений викрадач тримав у бункері майже тиждень. Співробітники ФБР взяли штурмом підземне приміщення, у якому з 29-го січня колишній ветеран в'єтнамської війни сховав дитину. За словами представників агенції, останню добу переговори з 65-річним Джимом Лі Дайксом зайшли в глухий кут, тож правоохоронці вирішили штурмувати будівлю.

Кабмін пропонує амністувати близько 1,5 тисячі засуджених

Стів Річардсон, представник ФБР : " Агенти ФБР, побоюючись за безпеку дитини, вважаючи, що його життя під загрозою, увійшли в бункер і врятували хлопчика. Фізично він не постраждав і зараз отримує допомогу в лікарні".

Під час спецоперації злочинець загинув. Нагадаємо, 29-го січня ветеран війни у ​​В'єтнамі  Джимі Лі Дайкс зупинив шкільний автобус, убив водія і викрав дитину.

Cуд закрыл дела против ключевого свидетеля по делу Щербаня

Разом із хлопчиком він сховався у саморобному бункері. У Сполучених штатах чи не щотижня у навчальних закладах стріляють. Жертвами злочинців стають як учні і студенти, так і вчителі. Останній  інцидент ще більше загострив дебати про необхідність посилення контролю за тими, хто має вогнепальну зброю.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: фбр заложник освобождение
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1022
Загрузка...
Загрузка...