У лондонському аеропорту Хітроу з’явився новий незвичний засіб перевезення пасажирів. Це невеличкі мобілі. Зовні вони нагадують звичайну малолітражну машину. Втім, відмінності таки є. Приміром, відсутність водія. Подорожувальники просто зазначають пункт призначення в комп’ютері й розумне авто самостійно доправляє їх до місця.

"Більше не треба чекати на автобуси та гаяти часу. До того ж, ці мобілі дуже зручні й дружні до довкілля", - ділиться враженнями пасажир Клайв Бурнет.

Наразі в аеропорту достатньо мобілів аби забезпечити перевезення пасажирів першого класу. Але керівництво аеровокзалу запевняє, що наступного року таких засобів перевезення буде набагато більше - не менше 50 тисяч.

"Наразі Хітроу приймає до 70 мільйонів пасажирів за добу. Звичайно, забезпечити кожного з них мобілем ми не можемо, тож ці машини переважно міститимуться в зоні найбільш віддалених від центрального входу терміналів", - пояснює менеджер аеропорту Рейзер Браун.

Середня швидкість мобіля 25 кілометрів за годину. Рухаються вони спеціальними трасами, які буквально вкриті сенсорними датчиками. З них комп’ютер зчитує необхідну інформацію та будує траекторію руху до заданого місця призначення. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: лондон ubr аэропорт хитроу мобили
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 703