Regno – офіційний імпортер алкоголю та делікатесів на український ринок.

Компанія слідкує за змінами світового ринку напоїв та намагається якнайшвидше реагувати на них.  Однією з останніх новинок, імпортованих Regno, стало по-справжньому унікальне італійське ігристе вино – Valdo Prosecco Rosé.

Можливість випуску рожевого просекко, про яку говорили останні кілька років, стала реальністю. У травні 2019-го року Консорціум Prosecco DOC вирішив дати зелене світло виробництву вина просекко в версії Rosé.

Було дозволено, під час виготовлення, використовувати червоний сорт винограду - Піно Неро, який вирощений в регіоні Prosecco DOC. Його вміст має коливатись в межах від 10 до 15%, але тільки за умови виніфікації білого сорту Глера. Для отримання рожевого ігристого використовується аналогічний метод, як і для традиційного білого просекко – метод Шарма. Частина червоного вина із сорту Піно Неро додається до вина із білого сорту Глера до отримання потрібного відтінку кольору. Потім проходить вторинну ферментацію з більш тривалим періодом витримки.

Тепер, завдяки компанії Regno, кожен українець зможе скуштувати цю новинку світового ринку ігристих.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 325