Віце-міс Усесвіт повернулася із Бразилії до України. Олеся Стефанко зізнається - дуже втомилася. Морально і фізично. Але надзвичайно щаслива, каже красуня. Найбільше хвилювалася під час відбору до топ-шістнадцятки. Оскільки вибороти місце було дуже важко. Загалом конкурс згадує з Усмішкою. Каже, здружилася з "Міс Польща".

Під час гри у футбол жартували, що мають стати обличчями рекламної кампанії Євро-2012. Нині ж Олеся мріє побачити батьків та повернутися до навчання. Утім, поки що вільного часу не вистачає. Наша красуня - Олеся Стефанко вперше в українській історії виборола корону першої віце-міс Усесвіт на конкурсі, який пройшов у Бразилії.

"Поки що в мене не має змоги відпочити. Зараз мене чекає поїздка до Сингапуру разом з міc Всесвіт на "Формулу 1". Після я, звичайно, повернуся до навчання у стіни моєї рідної академії. Треба закінчити навчання, а потім вже буде видно", - поділилася планами з телеканалом UBR перша Віце-Міс Усесвіт Олеся Стефанко.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr конкурс мис вселенная олеся стефанко
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1892